fbpx

Spolupráce  s www.elektricke-ohradniky.cz www.zemedelske-potreby.cz a  www.eshop-zemedelske-potreby.cz

Logo firmy Olli vyrábějící elektrické ohradníky

Máte kamenný obchod s chovatelskými nebo zemědělskými potřebami?
Nabízíme Vám spolupráci!

Spolupráce pro kamenné obchody:

Zemědělské potřeby M+S s.r.o. – Minářová a Sedlák jsou výhradním dovozcem elektrických ohradníků Olli finské společnosti Farmcomp Oy pro Českou republiku a Slovensko. Zajišťuje tedy velkoobchodní i maloobchodní prodej pro tyto elektrické ohradníky.
Jako jediní v České republice nabízíme speciální sady klasických elektrických ohradníků pro psy a pro kočky, které se hodí pro všechny obchody s chovatelskými potřebami pro domácí mazlíčky.
Pro akvaristické obchody, výrobce umělých jezírek a rybářské potřeby nabízíme speciální ohradníky na ochranu ryb před predátory v umělých jezírkách.
Dále nabízíme pro všechny obchody se zemědělskými potřebami sady elektrických ohradníků pro koněpro ovcepro kozypro dobytekpro drůbež a další domácí zvířectvo i veškeré příslušenství k elektrickým ohradníkům s velmi zajímavým rabatem.

Pro kamenné obchody se zemědělskými potřebami nabízíme další zajímavé zboží, jehož jsme rovněž výhradními dovozci nebodovozci pro Českou republiku a Slovensko.  Více na stránce Nabídka spolupráce.