Sortiment

Pytle, plachty, sítě, fólie

Pytle, plachty, sítě, fólie

01-pytle-plachty-site-folie

Pytle, plachty, sítě, fólie je nejdůležitější spotřební materiál pro zemědělství.

Pytle:

V naší nabídce najdete pytle všech druhů – polypropylénové pytle na obilí, rašlové pytle na brambory a zeleninu, papírové pytle na obilí, šrot a mouku, igelitové pytle, jutové pytle na seno, zátěžové pytle, protipovodňové pytle a mnoho dalších pytlů.

Silážní plachty:

Silážní fólie, plachty na siláž, fólie na silážní jámy to jsou pouze totožná označení silážních plachet či silážních fólií na zakrytí siláže v silážní jámě. Jako jedni z mále dodáváme k silážním plachtám i opravné pásky a zátěžové pytle.

Sítě do lisů:

Senážní síťovina na seno a slámu, prostě na pícniny nebo sítě na balíky sena, balící sítě na seno a slámu, balící síťovina, je nám celkem jedno, jak tomu říkáte. My ale dodáváme ten kvalitní materiál do svinovacích lisů od finské firmy Piippo a izraelské firmy Tamanet. Pokud chcete, aby se Vám sítě v lisech netrhaly, kupujte naši síťovinu. Sítě se používají výhradně na kulaté balíky.

Senážní fólie:

Fólie na senáž, strečové fólie, fólie do baliček, streč fólie na balení senáže, fólie na kulaté balíky senáže, fólie na senážní balíky, balení sena do fólie, každý tomu říká jinak. My ovšem dodáváme fólie Triowrap švédské firmy Trioplast AB, které jsou nejkvalitnější na trhu a jsou rozšířené po celé Evropě.