Spolupráce  s www.elektricke-ohradniky.cz www.zemedelske-potreby.cz a  www.eshop-zemedelske-potreby.cz

Logo firmy Olli vyrábějící elektrické ohradníky

Máte kamenný obchod s chovatelskými nebo zemědělskými potřebami?
Máte webové stránky s chovatelskou nebo zemědělskou tématikou?
Nabízíme Vám spolupráci!

Spolupráce pro kamenné obchody:

Zemědělské potřeby M+S s.r.o. – Minářová a Sedlák jsou výhradním dovozcem elektrických ohradníků Olli finské společnosti Farmcomp Oy pro Českou republiku a Slovensko. Zajišťuje tedy velkoobchodní i maloobchodní prodej pro tyto elektrické ohradníky.
Jako jediní v České republice nabízíme speciální sady klasických elektrických ohradníků pro psy a pro kočky, které se hodí pro všechny obchody s chovatelskými potřebami pro domácí mazlíčky.
Pro akvaristické obchody, výrobce umělých jezírek a rybářské potřeby nabízíme speciální ohradníky na ochranu ryb před predátory v umělých jezírkách.
Dále nabízíme pro všechny obchody se zemědělskými potřebami sady elektrických ohradníků pro koněpro ovcepro kozypro dobytekpro drůbež a další domácí zvířectvo i veškeré příslušenství k elektrickým ohradníkům s velmi zajímavým rabatem.

Pro kamenné obchody se zemědělskými potřebami nabízíme další zajímavé zboží, jehož jsme rovněž výhradním dovozcem pro Českou republiku a Slovensko. Jsou to sítě na seno a provázky do lisů Piippo.

Naši spolupracovníci a prodejci:

Zde chceme postupně zveřejňovat naše spolupracovníky. Jako prvního bychom chtěli zveřejnit spolupracovníka, který odebírá veškerý náš sortiment, a u kterého si také můžete veškerý náš sortiment vyzvedávat osobně, pokud ho nechcete zasílat poštou nebo přepravní službou:

Jaroslav Fojt
Vystrčenovice 2
588 56 Telč
telefon 607 592 124

Spolupráce s webovými stránkami – provizní systém:

Máte webové stránky, které se zabývají chovem psů, koček, koní, jezdectvím, akvaristikou nebo čímkoliv jiným a hledáte pro svůj web nějaký výdělek? Během roku 2010 bychom chtěli spustit provizní systém pro Vaše webové stránky. Pravda, chtěli jsme ho spustit již v roce 2008, ale myslíme, že během roku 2010 by se nám mělo podařit aktivovat systém společně s nově připravovaným eshopem. 

Jak to bude fungovat?
Na našich stránkách se zaregistrujete, dostanete se do partnerské sekce, kde budete mít připraveny bannery nebo linky s Vaším nezaměnitelným kódem. Jakmile kdokoliv z Vašich stránek vstoupí do našeho eshopu a něco tam zakoupí, připíšeme Vám provizi z tohoto nákupu. Provizi Vám zašleme na Váš účet v okamžiku, kdy si vyděláte 500,- až 1.000,- Kč. Partnerský systém můžete využívat i jako slevu při Vašich nákupech u nás. Od podzimu nebudeme prodávat pouze elektrické ohradníky, ale postupně se do našeho sortimentu budou dostávat potřeby pro další zvířata a zřejmě začneme od koní.